Laserová hrana LUMINA naživo

Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže,
Ako sme Vám už predom avizovali, spolu s popredným slovenským výrobcom nábytku IDONA Bánovce nad Bebravou organizujeme Deň otvorených dverí v jeho prevádzke s názvom Laserová hrana LUMINA naživo dňa 20. marca 2019 od 9:00 do 16:00 hod.
Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže,

Ako sme Vám už predom avizovali, spolu s popredným slovenským výrobcom nábytku IDONA Bánovce nad Bebravou organizujeme Deň otvorených dverí v jeho prevádzke s názvom Laserová hrana LUMINA naživo dňa 20. marca 2019 od 9:00 do 16:00 hod.

DOZVIEME SA
„Ako jednoducho vyrobiť nábytkovú zostavu od nákresu v kancelárii, cez generovanie strojových kódov pre CNC zariadenia až po samotné opracovanie materiálov“


• Softwarová príprava výroby v kancelárii: návrh a nakreslenie nábytkovej zostavy v softwari, následné vytvorenie kusovníka materiálu s importom dát do optimalizačného softwaru OptiBase na nárezovom centre.

• Po optimalizácii formátovanie materiálu na nárezovom centre HOLZ HER CUT 6110. Nalepenie identifikačných štítkov s informáciami pre ďalšie opracovanie.

• Opracovanie dielcov – vŕtanie, frézovanie a drážkovanie na 5 – osom CNC obrábacom centre HOLZ HER PRO MASTER 7125, do ktorého sa importujú dáta z plánovacieho softwaru Cabinet Control a IMOS.

• Opracovanie dielcov – vŕtanie, frézovanie a drážkovanie na 3 – osom vertikálnom CNC obrábacom centre HOLZ HER EVOLUTION 7405, do ktorého sa importujú dáta z plánovacieho softwaru Cabinet Control a IMOS.

• Olepovanie na olepovacom stroji HOLZ HER LUMINA 1380 ( s možnosťou rýchlej výmeny farby lepidla, používanie PUR lepidla a možnosťou práce s LASEROVÝMI hranami pre tzv. „bezšpárové olepovanie“).

Ak Vás naša pozvánka zaujala, pošlite nám prosím svoju návratku na e-mail: info@kral-zilina.sk do 15.03.2019 .
Prihláste sa čo najskôr !

Tešíme sa na Vašu návštevu.NÁVRATKU prosím zasielajte v nasledujúcom tvare.

Záväzne sa prihlasujeme na Deň otvorených dverí  IDONA Bánovce nad Bebravou

"Laserová hrana LUMINA naživo" dňa 20. marca 2019
Firma:
Adresa:
Meno a priezvisko účastníkov:
1.
2.
Kontaktné telefónne číslo:
E-mail:
Podpis:
Prosíme odoslať najneskôr do 15.3.2019 na e-mail: info@kral-zilina.sk.
Bližšie informácie na čísle: Samuel Faško 0903 554 200.
Ďakujeme.


Author postings Král s.r.o.
 • Laserová hrana LUMINA naživo

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, Ako sme Vám už predom avizovali, spolu s popredným slovenským výrobcom nábytku IDONA Bánovce nad Bebravou organizujeme Deň otvorených dverí v jeho prevádzke s názvom Laserová hrana LUMINA naživo dňa 20. marca 2019 od 9:00 do 16:00 hod.
 • Pozvánka - Deň nábytkárskych technológií v praxi II. alebo Ako vyrobiť nábytok za 30 minút?

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi II, ktorý sa uskutoční dňa 25. mája 2016 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
 • Najmenší stroj od Weinig-a CUBE nemusí obsahovať najmenej možností.

  Osvedčená koncepcia plug-and-play modelu Cube dostala nové prvky výbavy, aby ste mohli pracovať ešte jednoduchšie, presnejšie a efektívnejšie. Liatinový základ na DUROCEL-stojane je základným kameňom k presnosti opracovania.
 • Vynikajúca prezentácia na výstave HOLZ-HANDWERK 2016 Norimberg

  Na takmer 1.600 m² výstavnej plochy sa mohli odborný návštevníci presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách, ktoré HOLZ-HER prináša v oblasti strojov pre olepovanie hrán vrátane využívania laserových hrán, CNC technológiách, nárezových centrách vrátane automatického skladu platňového materiálu.
 • WEINIG CUBE 2016 plný noviniek

  Najmenší hobľovací stroj od spoločnosti WEINIG s označením CUBE je v novom roku dodávaný so špeciálnymi hobľovacími hlavami osadenými žiletkami do špirály a s veľkou ovládacou obrazovkou.
You might also interested in
 • Nové Wood-Mizer pily, omítačky a tvarovačky na LIGNA 2019

  Na veletrhu LIGNA 2019 předvede Wood-Mizer novou paletu tvarovaček/srovnávaček a nových pil pro vysoce produktivní podniky i pro začínající podnikatele.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Dny otevřených dveří INTOREX

  S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
 • Spoločnosť BRAS, s.r.o. Vás srdečne pozýva na výstavu WoodTec

  Obchodná spoločnosť BRAS Vás srdečne pozýva na 14. medzinárodný veľtrh drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu WoodTec. Na výstavnej ploche 200 m2 v pavilóne V stánku 108 v termíne od 20. – 23. 10. zákazníkom predstaví široké predajné portfólio pokrokových technologických riešení a noviniek vhodných aj do malých a stredných výrob.
 • Novinky v expozícií Bras : Frézovacie centrum a formátovacia píla

  Spoločnosť Bras s.r.o. je obchodná firma s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja, poradenstva a servisu drevoobrábacích strojov, zariadení a technológií. Ponúka stroje od talianskych výrobcov, ktorí vo svojom obore patria medzi absolútnu špičku, čo dokazuje aj množstvo vlastných technologických patentov.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.