Otvorenie centra kovania Häfele na Slovensku

Od teraz môžeme ponúknuť slovenským zákazníkom širšiu ponuku, keďže 27. augusta sme oficiálne otvorili nové centrum pre kovanie v Špačinciach.

Spolupráca s dodávateľom kovania firmou Häfele bola poňatá seriózne, čo podčiarkla aj účasť zástupcov z nemeckej centrály pána Franka Meyer a Stephanie Kellner.

Miroslav Malženický, konateľ JAFHolz Slowakia a Martin Běhounek konateľ Häfele Česko a Slovensko pozdravili hostí a pozvali ich k prehliadke nového centra pre kovanie.Zodpovednou za kovanie je dlhoročná spolupracovníčka pani Gabriela Vajčiová.

68 zákazníkov prijalo pozvanie a na podujatie.
Po prehliadke nového centra pre kovanie bola príležitosť na prijemné rozhovory.
Hostia mali možnosť ochutnať grilované špeciality a pri letných drinkoch si mohli vymieňať informácie.
Atmosféra bola uvoľnená a príjemná

Vyvrcholením podujatia bola bohatá tombola, ktorú sponzorovali firmy Jafholz Slovakia a Häfele.

S pozdravom
Vladimír Ištvanovič
Vnutorný predajný servis

JAF HOLZ Slovakia,s.r.o.
Hospodárska 448
91951 Špačince
tel:033/5925154
e-mail: vladimir.istvanovic@jafholz.sk*
Redakcia portála DREVARI.SK © :: 18.09.2013Author postings Redakcia portála DREVARI.SK
 • CNC obrábacie centrá od spoločnosti UNITEAM

  Obchodná spoločnosť BRAS uvádza na slovenský a český trh taliansku značku Uniteam s dlhoročnými skúsenosťami v drevospracujúcom priemysle so špecializáciou v oblasti výroby CNC obrábacích centier. Celosvetovo známa značka UNITEAM bola jedna z prvých dvoch firiem, ktorá na trh uviedla technológiu 5-osového CNC obrábania. Spoločnosť napreduje spolu s technologickým pokrokom a na základe požiadaviek trhu rozšírila svoje portfólio aj o stroje na spracovanie plastov, hliníka, kompozitov a ďalších pokročilých materiálov.
 • Cena LIGNUMEXPO – LES 2014 aj pre Král s.r.o., Žilina

  Súťaž o Cenu LIGNUMEXPO – LES má tradične 6 súťažných kategórií. Organizátor veľtrhu udeľuje aj čestné uznania za pozoruhodné výrobné a konštrukčné riešenia vystavovaných produktov. Získané ocenenie vystavovateľ a výrobca počas veľtrhu označuje symbolom ceny a slúži na propagáciu výrobku.
 • Pozor, eurofondy na muške! - krátka redakčná poznámka

  O tom, že nakladanie s eurofondami nie je u nás s kostolným poriadkom, vie asi každý. Na podivuhodné praktiky sme už upozornili v súvislosti s Národným lesníckym centrom a jeho kópiou webovej stránky v hodnote 700 tisíc Eur. Takisto len nedávno prehrmela kauza predraženého projektu výrobcu truhiel zo Sučian, o ktorom informovali médiá. No zdá sa, že to bude len nevinné zakopnutie oproti tomu, čo v týchto dňoch vyplávalo na povrch.
 • Úzké pilové pásy Wood-Mizer

  Vysoká kvalita a maximální životnost Firma Wood-Mizer rozšířila škálu svých pilových pásů přidáním dvou nových řad vynikající kvality Wood-Mizer, jako jediný výrobce vyrábějící jak pily tak pilové pásy, věnuje velkou pozornost kvalitě svých pilových pásů. Je všeobecně známo, že profil pilového pásu Wood-Mizer je v dřevařském průmyslu uznávaným standardem.
 • StrojCAD - Podmienky na trhu s rezivom si vyžadujú nové technológie

  Súčasná ekonomická situácia v drevárskom priemysle núti spracovateľov dreva zamýšľať sa nad efektivitou výroby tak naliehavo, ako nikdy doteraz. Od vypuknutia krízy sa dramaticky zmenil trh s rezivom. Nielen, že radikálne poklesol odbyt píliarskych výrobkov v celkovom objeme, ale trh sa atomizoval, tak v rámci sortimentov, ako aj v rámci odberateľov.
You might also interested in
 • WOOD-TEC potvrdil svou pozici nejdůležitější dřevařské a nábytkářské události pro Česko a Slovensko - předběžná záverečná zpráva

  Automatizace, robotizace a digitalizace ve zpracování dřeva a výrobě nábytku – to jsou hlavní trendy, které představil patnáctý ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC, který je zaštítěn podporou světového sdružení EUMABOIS. Právě zaměření na průmysl 4.0 odráží poptávku zpracovatelů dřeva a nábytkářů, kteří řeší způsob zvládání zakázek při aktuálním nedostatku kvalifikovaných pracovních sil.
 • WOOD-TEC 2017: vrací se WOOD-TEC aréna, novinkou bude exponátová soutěž

  V pořadí již 15. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC proběhne na brněnském výstavišti od 31. 10. do 3. 11. 2017. Jedná se o nejdůležitější veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku.
 • ČIERNY BALOG: Pripravujú pietny akt venovaný obetiam lesov

  V tomto roku pribudlo na Symbolickom lesníckom cintoríne vo Vydrovskej doline pri Čiernom Balogu 26 tabuliek s menami zosnulých
 • Slovenský nábytok získal ocenenie

  Hodnotiteľská komisia výstavy nábytku Moddom ocenila kvalitné vyhotovenie kuchýň Decodom, pôsobivý odkaz na minulosť prostredníctvom retro kuchyne a efektívne využitie komunikačných aktivít k príprave veľtrhu.
 • Veľtrh Nábytok a bývanie v Nitre predstaví drevodomy

  Novinky a trendy v oblasti bývania predstaví 26. ročník veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý bude od 8. do 13. marca na Výstavisku Agrokomplex v Nitre. Jeho hlavnou témou bude dôležitosť pocitu vnímať svoj domov ako svoje kráľovstvo. Tohtoročnou novinkou je prvý ročník podujatia zameraného na modernú a tradičnú architektúru z dreva, ktoré ponesie názov Moderné drevodomy.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.