ADLER Ratiopur - všestranný univerzálny lak

Nový polyuretánový lak firmy ADLER si vás získa vdaka svojím univerzálnym vlastnostiam a boduje tiež optimálnym schnutím a brúsitelnostou. Velmi dobré chemické a mechanické vlastnosti umožnujú jeho univerzálne použitie v oblasti lakovania nábytku.
Okrem toho ponúka tento nový transparentný lak dlhú dobu spracovania, zvýraznenie kresby dreva
a pórov. ADLER Ratiopur je vhodný ku spracovaniu systémom „lak na lak“ v oblasti lakovania nábytku a interiérových výrobkov.

ZVLÁŠTNE VLASTNOSTI
• Dobrá plnivosť
• Dobrá mechanická a chemická odolnosť
• Zvýraznenie kresby dreva
• Vhodné na spracovanie systémom „lak na lak“

OBLASTI POUŽITA
ADLER Ratiopur chráni silne namáhané plochy nábytku (napr. vybavenie kuchýn a kúpelní, stolové dosky atd.). Je vhodný na lakovanie bielených ako aj bielych a farebných lakovaných pigmetnových plôch. ADLER Ratiopur môže byt použitý tiež ako izolacný lak na MDF dosky.

Číslo produktu: 25303 ff
Balenie: 20 kg
Stupeň lesku: G30, G50
Tužidlo: ADLER PUR-Härter 82019
Riedidlá: ADLER DD-Verdünnung 80019
ADLER Waschverdünnung 80077
ADLER PUR-Verdünnung 80029

Dodržujte prosím pokyny uvedené v technickom liste produktu ADLER Ratiopur.

ADLER Slovensko s.r.o.
Montážna 3, 971 01 Prievidza
tel.: 046 519 96 21 · fax: 046 519 96 29
info@adler.sk · www.adler.sk*
Adler Slovensko © :: 25.07.2013Author postings Adler Slovensko
 • Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

  Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER odprezentuje najnovšie smery pre spracovateľov dreva.
 • Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predvedie samoliečebnú povrchovú úpravu okien

  Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.
 • Krycie lakovanie pestrofarebných odtieňov – efektívne, jednoducho a so širokými možnosťami modifikácie

  K dnešným trendom v oblasti interiérového nábytku patrí rozsiahle využívanie plôch v rôznych krycích farbách. Či už hovoríme o pestrofarebných odtieňoch, alebo o moderných technických odtieňoch bielych a šedých tónoch farieb, firma ADLER má efektívne riešenia pre celé farebné spektrum lakovania nábytku v krycích farbách.
 • ADLER PUR – Ecofill + Europur White

  = racionálna alternatíva v bielom krycom lakovaní nábytkových plôch

  PUR – Ecofill

  Tento nový krycí 2K- striekací plnic znacne odlahcí prácu stolárom a nábytkárom. ADLER PUR-Ecofill sa vyznačuje predovšetkým rýchlym schnutím, dobrou brúsiteľnosťou a vynikajúcou dlhodobou elasticitou. Systém disponuje výbornou nestekavostou a je preto obzvlášt vhodný na lakovanie stojacích a zavesených dielcov. ADLER PUR-Ecofill môže byt použitý priamo na MDF dosky dobrej kvality. Jeho použitím dosiahnete perfektné povrchy.
 • ADLER Ratiopur - všestranný univerzálny lak

  Nový polyuretánový lak firmy ADLER si vás získa vdaka svojím univerzálnym vlastnostiam a boduje tiež optimálnym schnutím a brúsitelnostou. Velmi dobré chemické a mechanické vlastnosti umožnujú jeho univerzálne použitie v oblasti lakovania nábytku.
You might also interested in
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.