Remmers na svetovom veľtrhu Fensterbau Frontale - 360° pre zákazníka

Významný nemecký výrobca (nielen) náterových systémov na drevo v tom má jasno: 360° pre zákazníka: Produkty, servis, poradenstvo.


Remmers už dávno nie je len výrobcom, ale vybudoval si aj širokú sieť technických poradcov, kompetenčných odborných stredísk, vlastnú sieť vzdelávania a využíva aj služby nezávislých analytických inštitútov.
A práve myšlienku orientácie na zákazníka Remmers vplieta do všetkých tém, produktov a noviniek zo sveta profesionálnych náterových systémov na drevené okná, dvere a fasády, ktoré predstaví od 18.-21.3.2020 na výstave svetového formátu Fensterbau Frontale v Norimbergu.

Čo sme si pre vás pripravili?


inovatívny kooperačný projekt na lepenie povrchovo upravených materiálov, certifikovaný na funkčnosť a kompatibilitu všetkých komponentov s úspešným zaradením do triedy RC3 pri drevohliníkových oknách

Induline GLF-925 – nový tesniaci tmel pre ešte väčšiu bezpečnosť pred škodami napáchanými vlhkosťou určený na utesnenie a izoláciu krídlových profilov. Spoľahlivo chráni pred vznikom kondenzátu v detaile zasklenia a zamedzuje tepelným stratám. Tmel si zachováva dlhý čas svoju elasticitu, napriek tomu ho však možno veľmi jednoducho odstrániť.

• 3v1 produkty „z jedného hrnca“ - Induline DW-631 je vodouriediteľný systém povrchovej úpravy na rozmerovo stabilné prvky, ktorý spája izolačný základ, medzivrstvu a vrchný náter, čím výrazne šetrí čas aplikácie.
Induline DW-660 je novinka odladená na spracovanie vo vacumatoch s biocídnou ochranou určená na sériovú produkciu rozmerovo nestabilných prvkov z ihličnatého dreva.

• Sivá je stále dobrá – a preto Remmers predstavuje tenkovrstvovú lazúru do exteriéru Induline LW 717 Grey Protect podporujúcu prirodzené starnutie dreva

• Hlboko matné povrchy a prirodzený vzhľad dreva – vaše drevené okná a dvere volajú po nezameniteľnom nadčasovom vzhľade v sivých odtieňoch. Jasnou voľbou je odolný lak s minimálnym sklonom k vylešteniu Induline Natureffektlack NW-740/05. Spoločne s dvoma ďalšími inovatívnymi riešeniami na drevohliníkové okná – ekologickým LW-722 [eco] a hlboko matným LW-721/05 sú ideálnou voľbou tak na ihličnaté ako aj listnaté dreviny, ako spoľahlivý ochrancovia prirodzeného a sviežeho vzhľadu Vašich okien.

Remmers s.r.o.
M. Galandu 4613/12
036 01 Martin

Sklad:
Kynceľová 1011
974 01 Kynceľová

Mobil: +421 917 198 652
borkova@remmers.sk


Author postings Remmers s.r.o.
You might also interested in
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.