WOOD-TEC 2019 - cenové zvýhodnění pro vystavovatele platí do 30.8.2019

Již 16. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC se uskuteční na brněnském výstavišti od 29.10.-1.11.2019.
Po úspěšném ročníku 2017 půjde opět o největší přehlídkou výrobců a importérů v oblasti dřevozpracujícího průmyslu.
Na veletrhu uvidíme jak tuzemské výrobce tak i zastoupení světových značek v oblasti strojů pro dřevozpracující průmysl.
Nedílnou součástí veletrhu jsou komponenty pro výrobu nábytku.
WOOD-TEC je vyhledávanou příležitostí pro získání přehledu o novinkách v oblasti technologií, materiálů, diskusi nad aktuálními tématy oboru a v neposlední řadě také skvělou šancí uzavřít dobrý obchod.

Veletrh probíhá za podpory evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS.
Patří mezinárodního do řetězce oborových veletrhů, což posiluje prestiž celé akce.
V letošním roce při veletrhu proběhne zasedání této organizace.
Na pořádání veletrhu spolupracují české profesní asociace z oblasti výroby dřevozpracujících strojů, zpracování dřeva a výroby nábytku. Na obsahu doprovodného programu se podílejí také vysoké školy.

WOOD-TEC - Česko-slovenský veletrh

Již předchozí ročník potvrdil správnost orientace na česko-slovenský trh. Zaznamenali jsme zvýšený zájem jak ze strany vystavovatelů, tak i návštěvníků veletrhu. V tomto trendu budeme pokračovat.

Zahraniční nákupčí na veletrhu

V letošním ročníku nás opět čekají mezinárodní obchodní mise, při kterých budou nákupčí ze zahraničí hledat své dodavatele a navazovat nové kontakty.

Co čeká návštěvníka

Návštěvníci na veletrhu vyhledávají nejen stroje, ale také komponenty pro výrobu nábytku. Tento trend na veletrhu posiluje, proto se budeme snažit nabídku v tomto směru výrazně rozšířit. V rámci doprovodných programů připravujeme úspěšný projekt WOOD-TEC aréna a nově chystáme program „Dílna v akci“.

WOOD-TEC aréna je již nedílnou součástí veletrhu

Vše o letošních trendech a novinkách se dozvíte ve WOOD-TEC aréně. Program je tematicky členěn na jednotlivé dny (Technologický den, Nábytkářský den a také nás čeká den Odborného školství). Do programu se mohou hlásit i jednotliví vystavovatelé. Program WOOD-TEC arény je volně přístupný každému návštěvníkovi.

Dílna v akci

Truhláři, nábytkáři a výrobci komponentů se budou moci prezentovat v nově chystaném prostoru „ „Dílna v akci“ . Odprezentujte i vy vaše novinky praktickou ukázkou. Dílna bude přístupná po celou dobu veletrhu všem odborným návštěvníkům s možností prohlídky a konzultace.

WOOD-TEC Award – prestižní ocenění

Ceny WOOD-TEC Award provázel v předešlém ročníku enormní zájem vystavovatelů. WOOD-TEC Award se tím stává prestižním oceněním v oboru a jeho další marketingové využití bude již na Vás. Přihlašování do soutěže bude možné od konce března.

Osobní setkávání nic nenahradí

Přihlaste se na WOOD-TEC do 30.8.2019 a získejte výrazné cenové zvýhodnění www.bvv.cz/wood-tec


Author postings WOOD-TEC Veletrhy Brno
You might also interested in
 • ČIERNY BALOG: Pripravujú pietny akt venovaný obetiam lesov

  V tomto roku pribudlo na Symbolickom lesníckom cintoríne vo Vydrovskej doline pri Čiernom Balogu 26 tabuliek s menami zosnulých
 • Slovenský nábytok získal ocenenie

  Hodnotiteľská komisia výstavy nábytku Moddom ocenila kvalitné vyhotovenie kuchýň Decodom, pôsobivý odkaz na minulosť prostredníctvom retro kuchyne a efektívne využitie komunikačných aktivít k príprave veľtrhu.
 • Veľtrh Nábytok a bývanie v Nitre predstaví drevodomy

  Novinky a trendy v oblasti bývania predstaví 26. ročník veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý bude od 8. do 13. marca na Výstavisku Agrokomplex v Nitre. Jeho hlavnou témou bude dôležitosť pocitu vnímať svoj domov ako svoje kráľovstvo. Tohtoročnou novinkou je prvý ročník podujatia zameraného na modernú a tradičnú architektúru z dreva, ktoré ponesie názov Moderné drevodomy.
 • Pozvánka do Technologického centra Král s.r.o. v Žiline

  Pozývame Vás do nášho Technologického centra v Žiline. Aktuálne stroje, ktoré sú k dispozícii k bližšiemu spoznaniu, nájdete na našej novej webovej stránke: http://www.kral-zilina.sk/technologicke-centrum Teoreticky je každý stroj od každého výrobcu perfektný. To sa dočítate v katalógoch. Ale v praxi sú veľké rozdiely. Či je to komfort obsluhy, bezpečnosť alebo efektivita. Je dobré, že naše technológie môžete odskúšať oveľa skôr, ako budú u vás pracovať.
 • Otvorenie centra kovania Häfele na Slovensku

  Od teraz môžeme ponúknuť slovenským zákazníkom širšiu ponuku, keďže 27. augusta sme oficiálne otvorili nové centrum pre kovanie v Špačinciach. Spolupráca s dodávateľom kovania firmou Häfele bola poňatá seriózne, čo podčiarkla aj účasť zástupcov z nemeckej centrály pána Franka Meyer a Stephanie Kellner. Miroslav Malženický, konateľ JAFHolz Slowakia a Martin Běhounek konateľ Häfele Česko a Slovensko pozdravili hostí a pozvali ich k prehliadke nového centra pre kovanie.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.