Řešení následného pořezu Wood-Mizer

Wood-Mizer má k dispozici úplnou paletu řešení následného pořezu od vstupní úrovně po pilařské operace průmyslového měřítka.
Hodnota dřeva získaného z boků kmene dělá často rozdíl mezi ziskem a ztrátou pily.
To je dokonce ještě důležitější u vysoce rychlého průmyslového pilařství, kde je příležitostí k výtěžnosti více, proces je rychlejší a přesnější a efektivnost se rychle zdvojnásobí. Jestliže nemůže úsilí o co největší výtěžnost držet krok s objemy jež pilou procházejí a efektivita a přesnost začnou zaostávat, je proces odsouzen k nezdaru. Překonání těchto výzev je možné se správným seřazením strojů ve výrobní lince.

Pro středně veliké provozy stroje HR500 a HR700 umožňují pilařům snadné zvýšení produkce následným pořezem hranolů na prkna místo zpracování kmene na prkna přímo na pile. Výrobci mohou také snížit náklady nakupováním tlustšího materiálu za snížené ceny a pak je následně pořezat na požadovanou tloušťku.

Průmyslové pily následného pořezu Wood-Mizer s tenkým pilovým pásem HR500 a HR700 nabízejí řešení jednoduchého nebo vícenásobného pořezu, který může zpracovat v jednom průchodu až šest prken. Řada je vybavena tak, aby splnila požadavky průmyslových provozů od menších po střední, tam kde objem, rychlost a přesnost mají zvyšující se význam k vytváření zisku.

Pro další zvýšení produktivity nabízí Wood-Mizer průmyslové zařízení TITAN, které zahrnuje obojí, pily pro prvotní i následný pořez. Následná pila TITAN HR2000 poskytuje pilařům pružné přizpůsobení buď k provozu profilů širokých pilových pásů nebo profilů úzkých pilových pásů pro ty kdo hledají jednodušší proces údržby pilového pásu.

Následné pily TITAN HR4000 a HR6000 jsou na špičce průmyslových zařízení Wood-Mizer. Tyto stroje jsou k dispozici v konfiguraci s jednou nebo dvěma hlavami, používají pilové pásy široké až 152mm a mohou podporovat rychlost posuvu mezi 60 a 80m/min při udržování přesných řezů a dobré výtěžnosti.

Wood-Mizer CZ
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.skAuthor postings Wood-Mizer CZ s.r.o.
You might also interested in
 • Induline DW-601 Aqua Stopp - pre drevené okná v krycom šate

  Induline DW-601 Aqua Stopp od firmy Remmers je už roky známy najmä svojou vysokou ochranou pred pôsobením vlhkosti.
 • Priame obchodné zastúpenie Remmers už aj na Slovensku

  Náterové systémy od nemeckého výrobcu farieb a lakov Remmers sú vo svete povrchovej úpravy dreva zvučnou a spoľahlivou značkou, na ktorej pozadí stojí silný rodinný podnik. Ani pre slovenských spracovateľov dreva nie sú nátery od tohto overeného producenta so sídlom v severonemeckom Löningene žiadnou neznámou.
 • Kartáčovací stroj KUSING K2 – 600e

  Firma KUSING predstavuje nový kartáčovací stroj K2-600es maximálnou šírkou obrábania 1200mm a elektrickým zdvihom oboch hriadeľov.
 • Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

  Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER odprezentuje najnovšie smery pre spracovateľov dreva.
 • Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predvedie samoliečebnú povrchovú úpravu okien

  Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.