Wood-Mizer TOOLS: Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy

Řada pilových kotoučů Wood-Mizer pokrývá všechny velikosti kotoučů a požadované aplikace a vyráběný sortiment se neustále rozšiřuje.


Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy dobře řežou mokré i suché dřevo, měkké i tvrdé dřevo a rovněž tropická tvrdá dřeva a vrstvené desky.

Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy s malým, středním a vysokým počtem zubů jsou konstruovány pro podélné rozřezávání, příčné řezy i pro konečné příčné řezání. Dobře se hodí pro různé druhy strojů – stolní pily, formátovací pily, pojízdné stroje i pro speciální pily.

Pilové kotouče Wood-Mizer pro příčné řezy podávají vysokou životnost a mají nanesen povlak zmírňující tření, na kterém se nedrží prach a je tepelně odolný.

Vyzkoušejte pilové kotouče Wood-Mizer pro řezání dřeva!Wood-Mizer CZ
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Author postings Wood-Mizer CZ s.r.o.
You might also interested in
 • Induline DW-601 Aqua Stopp - pre drevené okná v krycom šate

  Induline DW-601 Aqua Stopp od firmy Remmers je už roky známy najmä svojou vysokou ochranou pred pôsobením vlhkosti.
 • Priame obchodné zastúpenie Remmers už aj na Slovensku

  Náterové systémy od nemeckého výrobcu farieb a lakov Remmers sú vo svete povrchovej úpravy dreva zvučnou a spoľahlivou značkou, na ktorej pozadí stojí silný rodinný podnik. Ani pre slovenských spracovateľov dreva nie sú nátery od tohto overeného producenta so sídlom v severonemeckom Löningene žiadnou neznámou.
 • Kartáčovací stroj KUSING K2 – 600e

  Firma KUSING predstavuje nový kartáčovací stroj K2-600es maximálnou šírkou obrábania 1200mm a elektrickým zdvihom oboch hriadeľov.
 • Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

  Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER odprezentuje najnovšie smery pre spracovateľov dreva.
 • Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predvedie samoliečebnú povrchovú úpravu okien

  Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.