Wood-Mizer TOOLS: pilové kotouče pro vícenásobné dělení (multirip)

Před několika lety začala firma Wood-Mizer vyrábět řadu řezných nástrojů pod obchodní značkou Wood-Mizer TOOLS. Součástí širokého sortimentu různých nástrojů je i tato řada pilových kotoučů pro stroje multirip.


Pilové kotouče Wood-Mizer pro multirip se používají pro vlhké nebo suché měkké a tvrdé dřevo a rovněž pro tvrdá tropická dřeva a desky.
Tyto pilové kotouče mají nanesen antiadhezivní povlak, který podstatně snižuje tření a zabraňuje lepení pilin na povrch pilového kotouče, což chrání kotouč před přehříváním.
Pilové kotouče multirip s černým povrchem jsou charakteristické vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Ohlasy od zákazníků jsou velice pozitivní.
Například pan Bartosz Bek z Polska říká: "Zjistili jsme, že díky těmto pilovým kotoučům klesla v našem provozu spotřeba energie při současně zachované vysoké kvalitě vyráběného materiálu. Tělo kotouče je odolné a stabilní a řezné zuby z tvrdokovu se vyznačují tvrdostí a vysokou kvalitou, což umožňuje větší počet ostření a následně ušetřit peníze na pořizovacích nákladech kotoučů. I řez je přesnější a vzniká méně hluku. Pilové kotouče Wood-Mizer vykazují velice vysokou kvalitu i po vícenásobném přeostření. Používáme tyto kotouče dennodenně a můžeme říci, že tento produkt rozhodně nemá konkurenci."

Zavolejte do Wood-Mizer, dozvíte se cenu pilového kotouče multirip a srovnejte ji s cenami konkurence.
Vyzkoušejte pilové kotouče Wood-Mizer TOOLS!

http://tools.woodmizer.cz/

Wood-Mizer CZ
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Author postings Wood-Mizer CZ s.r.o.
You might also interested in
 • Induline DW-601 Aqua Stopp - pre drevené okná v krycom šate

  Induline DW-601 Aqua Stopp od firmy Remmers je už roky známy najmä svojou vysokou ochranou pred pôsobením vlhkosti.
 • Priame obchodné zastúpenie Remmers už aj na Slovensku

  Náterové systémy od nemeckého výrobcu farieb a lakov Remmers sú vo svete povrchovej úpravy dreva zvučnou a spoľahlivou značkou, na ktorej pozadí stojí silný rodinný podnik. Ani pre slovenských spracovateľov dreva nie sú nátery od tohto overeného producenta so sídlom v severonemeckom Löningene žiadnou neznámou.
 • Kartáčovací stroj KUSING K2 – 600e

  Firma KUSING predstavuje nový kartáčovací stroj K2-600es maximálnou šírkou obrábania 1200mm a elektrickým zdvihom oboch hriadeľov.
 • Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

  Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER odprezentuje najnovšie smery pre spracovateľov dreva.
 • Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predvedie samoliečebnú povrchovú úpravu okien

  Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.