Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER odprezentuje najnovšie smery pre spracovateľov dreva.

Mosadz aplikácia špachtľouMosadz aplikácia špachtľou
Oceľ Aquafix OxidOceľ Aquafix Oxid

SRDCE PRE DREVO

„Adler má v ponuke široký sortiment farieb a lakov, našimi zákazníkmi sú priemyselní výrobcovia okien rovnako ako aj drevostavbári a maliari. Mimoriadnu pozornosť si u nás užívajú najmä stolári. Spája nás láska k drevu, vášeň pre jedinečnosť, požiadavky najvyššej kvality a špičkový servis,“ hovorí Andrea Berghoferová, ktorá je predstaviteľkou tretej generácie vo vedení podniku. ADLER, rakúsky popredný výrobca lakov, pozorne počúva svojich zákazníkov: „Osobný kontakt a výmena skúseností, kompetentné poradenstvo a servis sú u nás na prvom mieste,“ hovorí vedúci predaja Stefan Zink. „Preto presne vieme, čo stolári potrebujú, a môžeme pre nich vyvíjať zodpovedajúce produkty.“ Napríklad efektívne povrchové systémy, ktoré prinesú želaný efekt v niekoľkých pracovných krokoch, a tým šetria čas aj peniaze. Hmatateľným príkladom je nový vodný lak Bluefin Smart: Jedenkrát prelakovať, jedenkrát prebrúsiť - a hotovo!

INDIVIDUÁLNE STVÁRNENIE

Pomyselným esom v rukáve stolárov je, že vedia svojim zákazníkom ponúknuť individuálne a jedinečné nábytkové kusy. ADLER a jeho rôznorodé možnosti stvárnenia sú v tomto prípade nezastupiteľnými pomocníkmi: Kto hľadá autentický prirodzený vzhľad, siahne po novom laku Aduro Vitea. Tento polyuretánový lak zvýrazňuje kresbu dreva, vytvára prirodzený vzhľad povrchu, ktorý aj na dotyk pôsobí dokonale autenticky; vlastnosti dreva ostávajú zachované a zároveň chránené. Naopak, komu sú viac po chuti trendové efektné povrchy, môže využiť nevyčerpateľné možnosti metalických efektov: S práškom s kovovými čiastočkami ADLER Aquafix premeníte jediným nástrekom alebo náterom drevo na čistú mosadz, meď, bronz a cín s metalickými odleskami alebo trendy patinovým vzhľadom.

INOVÁCIE A INŠPIRÁCIE

„Všetkým stolárom ponúkame inovácie a inšpirácie na najvyššej úrovni. Naše laky vyčarujú z každého kusu nábytku jedinečný hodnotný produkt a poskytnú mu trvácnu ochranu,“ konštatuje Stefan Zink, ktorý sa zároveň teší na prílev návštevníkov v stánku ADLER 414 v hale 10.1 na medzinárodnom veľtrhu Holz-Handwerk v Norimbergu od 21.-24. marca 2018.


Author postings Adler Slovensko
 • Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

  Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER odprezentuje najnovšie smery pre spracovateľov dreva.
 • Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predvedie samoliečebnú povrchovú úpravu okien

  Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.
 • Krycie lakovanie pestrofarebných odtieňov – efektívne, jednoducho a so širokými možnosťami modifikácie

  K dnešným trendom v oblasti interiérového nábytku patrí rozsiahle využívanie plôch v rôznych krycích farbách. Či už hovoríme o pestrofarebných odtieňoch, alebo o moderných technických odtieňoch bielych a šedých tónoch farieb, firma ADLER má efektívne riešenia pre celé farebné spektrum lakovania nábytku v krycích farbách.
 • ADLER PUR – Ecofill + Europur White

  = racionálna alternatíva v bielom krycom lakovaní nábytkových plôch

  PUR – Ecofill

  Tento nový krycí 2K- striekací plnic znacne odlahcí prácu stolárom a nábytkárom. ADLER PUR-Ecofill sa vyznačuje predovšetkým rýchlym schnutím, dobrou brúsiteľnosťou a vynikajúcou dlhodobou elasticitou. Systém disponuje výbornou nestekavostou a je preto obzvlášt vhodný na lakovanie stojacích a zavesených dielcov. ADLER PUR-Ecofill môže byt použitý priamo na MDF dosky dobrej kvality. Jeho použitím dosiahnete perfektné povrchy.
 • ADLER Ratiopur - všestranný univerzálny lak

  Nový polyuretánový lak firmy ADLER si vás získa vdaka svojím univerzálnym vlastnostiam a boduje tiež optimálnym schnutím a brúsitelnostou. Velmi dobré chemické a mechanické vlastnosti umožnujú jeho univerzálne použitie v oblasti lakovania nábytku.
You might also interested in
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.