Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predvedie samoliečebnú povrchovú úpravu okien

Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.
Bežná povrchová úprava vz samoliečebná s Aquawood Intercare SH Bežná povrchová úprava vz samoliečebná s Aquawood Intercare SH

TRVALÁ OCHRANA

S patentovanou technológiou „SH-Technology“ pre samoliečebné povrchové úpravy sa ADLERu podaril epochálny čin. Základom tejto „smart technology“ sú mikrokapsuly, ktoré v prípade poškodenia lakovej vrstvy, napr. v dôsledku poškriabania alebo krupobitia, praskajú.
Pri tom sa z nich uvoľňuje bezfarebná, tužiaca špeciálna tekutina, ktorá okamžite uzatvára „poranenie“ a tým zabraňuje poškodeniu dreva. ADLER urobil množstvo testov, vďaka ktorým sa mu podarilo túto revolučnú technológiu priviesť až do úspešného produktu.
Na Frontale 2018 tak rakúsky výrobca lakov vďaka Aquawood InterCare SH predvedie prvú samoliečebnú povrchovú úpravu drevených okien. Krycia medzivrstva zabezpečí nielen vysokú plnivosť a spoľahlivú izoláciu, ale zároveň garantuje aj trvalú ochranu a dokonalý povrch.
„S Aquawood InterCare SH ponúkame jedinečný kvalitný produkt, ktorý výrobcom okien a ich zákazníkom prináša skutočnú pridanú hodnotu,“ vysvetľuje Richard Mölk, vedúci predaja v oblasti okien.


INOVÁCIE A INŠPIRÁCIE

Samoliečebná povrchová ochrana dreva nie je jedinou inováciou, s ktorou bude ADLER na Frontale bodovať.
„Ukážeme vám aj zaujímavé možnosti digitálnej tlače na okná - jednej z najatraktívnejších tém budúcnosti v oblasti povrchových úprav,“ informuje vedúci priemyselného predaja Daniel Pesserer.
Naopak, návrat k prírode stelesňuje nový produkt Aquawood Nativa, ktorý spája prirodzený vzhľad a dokonalú ochranu povrchu. Okrem toho sa môžu výrobcovia okien tešiť na Aquawood DSL Carat, inovatívnu lazúru na okná s elegantnými metalickými odleskami.
Na svoje si prídu aj producenti vchodových dverí: ADLER predvedie rôznorodé možnosti stvárnenia overeného systému Protor: Od prirodzenej autentickosti až k betónovému efektu, od metalických odleskov až po absolútnu prirodzenosť - proti gustu žiaden dišputát!

Navštívte stánok ADLER v hale 5, miesto 241 na medzinárodnom veľtrhu Fensterbau Frontale od 21.-24. marca 2018 a objavujte nové inovácie a inšpirácie! 


Author postings Adler Slovensko
 • Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

  Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER odprezentuje najnovšie smery pre spracovateľov dreva.
 • Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predvedie samoliečebnú povrchovú úpravu okien

  Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.
 • Krycie lakovanie pestrofarebných odtieňov – efektívne, jednoducho a so širokými možnosťami modifikácie

  K dnešným trendom v oblasti interiérového nábytku patrí rozsiahle využívanie plôch v rôznych krycích farbách. Či už hovoríme o pestrofarebných odtieňoch, alebo o moderných technických odtieňoch bielych a šedých tónoch farieb, firma ADLER má efektívne riešenia pre celé farebné spektrum lakovania nábytku v krycích farbách.
 • ADLER PUR – Ecofill + Europur White

  = racionálna alternatíva v bielom krycom lakovaní nábytkových plôch

  PUR – Ecofill

  Tento nový krycí 2K- striekací plnic znacne odlahcí prácu stolárom a nábytkárom. ADLER PUR-Ecofill sa vyznačuje predovšetkým rýchlym schnutím, dobrou brúsiteľnosťou a vynikajúcou dlhodobou elasticitou. Systém disponuje výbornou nestekavostou a je preto obzvlášt vhodný na lakovanie stojacích a zavesených dielcov. ADLER PUR-Ecofill môže byt použitý priamo na MDF dosky dobrej kvality. Jeho použitím dosiahnete perfektné povrchy.
 • ADLER Ratiopur - všestranný univerzálny lak

  Nový polyuretánový lak firmy ADLER si vás získa vdaka svojím univerzálnym vlastnostiam a boduje tiež optimálnym schnutím a brúsitelnostou. Velmi dobré chemické a mechanické vlastnosti umožnujú jeho univerzálne použitie v oblasti lakovania nábytku.
You might also interested in
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.