Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.


Na veletrhu LIGNA 2017 představil Wood-Mizer několik nových produktů, řadu širokopásových pil TITAN, novou verzi populární pily WB2000, novou řadu pil LX se dvěma vodicími nosníky pro profesionální pilaře plus zařízení na zpracování palivového dřeva a rozebírání palet. Tyto nové produkty byly vystavovány jako doplněk k tradičním stacionárním a mobilním pilám a vícehlavé následné pile HR700 se systémem „kolotoče“ pro návrat hranolu (merry-go-round).
Byla prezentována široká škála pilových pásů Wood-Mizer a zařízení pro jejich údržbu a byly předváděny nové technologie jako je nový VORTEX - pilový pás odstraňující piliny, na následné pile HR700 a na nové pile LX450.
Wood-Mizer TOOLS – škála nástrojů – pilové kotouče, pásy pro rámové pily, srovnávací nože, široké pilové pásy atd. – byly poprvé představeny na LIGNA 2015 a po dvou letech růstu udělala značka TOOLS ještě silnější dojem s rozšířenou plochou stánku.

Personál Wood-Mizer na stánku zhruba o 25 lidech mluvil nejméně 7 jazyky, aby mohl komunikovat se spoustou mezinárodních návštěvníků. Rozmanitost nových a oblíbených výrobků na stánku měla za následek nepřetržitý proud návštěvníků po celý týden. Skupiny z Ukrajiny, Íránu, Chile, Francie, Lotyšska, Jižní Afriky, Mexika, Barmy a dalších zemí si vyhradili zastávku na stánku Wood-Mizer, aby zhlédly nový sortiment. Personál Wood-Mizer se shodoval, že množství a úroveň dotazů byla za poslední roky nejlepší.

Na LIGNA 2017 byl přítomen prezident a výkonný ředitel (CEO) Richard Vivers a jeho vyjádření poskytuje vnitřní pohled na nové výrobky firmy a na její vizi -
“Účastníme se na veletrhu LIGNA od nepaměti. A v tomto roce jsme ukázali několik nových věcí. Po mnoho let tvrdě pracujeme na vývoji a uvádění nových zařízení a na rozšiřování naší nabídky. Největší změna (a myslím, že doslova), kterou zákazníci od Wood-Mizer na LIGNA 2017 vidí, je rodina zařízení TITAN, kterou jsme tento rok uvedli – průmyslová řada pilařských zařízení včetně širokopásových pil a také kotoučové vícenásobné řezy a omítačky.

“Uvedení řady pilařských zařízení TITAN je zaměřeno na zavedený pilařský průmysl a také, aby uspokojilo požadavky od našich stávajících zákazníků, kteří rostou tak jak rosteme my. Řada z nich chce jít na mnohem vyšší výkonnost průmyslového pilařství.

“Ve srovnání s obdobím před 5 nebo deseti lety Wood-Mizer se velice rozrostl v měřítku výrobních řad a našeho geografického rozšíření produkce. Zásady, na kterých setrváváme, jsou přesto stejné, je to náš postoj k podnikání a kultuře , kterou se snažíme ve společnosti pozdvihnout.”

Wood-Mizer CZ
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.skAuthor postings Wood-Mizer CZ s.r.o.
You might also interested in
 • Remmers na svetovom veľtrhu Fensterbau Frontale - 360° pre zákazníka

  Významný nemecký výrobca (nielen) náterových systémov na drevo v tom má jasno: 360° pre zákazníka: Produkty, servis, poradenstvo.
 • Pozvánka - Deň nábytkárskych technológií v praxi II. alebo Ako vyrobiť nábytok za 30 minút?

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi II, ktorý sa uskutoční dňa 25. mája 2016 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
 • Vynikajúca prezentácia na výstave HOLZ-HANDWERK 2016 Norimberg

  Na takmer 1.600 m² výstavnej plochy sa mohli odborný návštevníci presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách, ktoré HOLZ-HER prináša v oblasti strojov pre olepovanie hrán vrátane využívania laserových hrán, CNC technológiách, nárezových centrách vrátane automatického skladu platňového materiálu.
 • Dny otevřených dveří INTOREX

  S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
 • Pozvánka na WOOD TEC Brno 2015 - Král Žilina

  POZÝVAME VÁS NA MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH PRE DREVÁRSKY A NÁBYTKÁRSKY PRIEMYSEL WOOD TEC BRNO 20.-23.10.2015 WOOD-TEC je najprestížnejší veľtrh v oblasti spracovania dreva v novom priestore Európskej únie, ktorý sa koná vždy v nepárnom roku na brnenskom výstavisku. Veľtrh je zaradený do siete veľtrhov podporovaných združením EUMABOIS (Európske združenie výrobcov drevospracujúcich strojov).
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.