Krycie lakovanie pestrofarebných odtieňov – efektívne, jednoducho a so širokými možnosťami modifikácie

K dnešným trendom v oblasti interiérového nábytku patrí rozsiahle využívanie plôch v rôznych krycích farbách. Či už hovoríme o pestrofarebných odtieňoch, alebo o moderných technických odtieňoch bielych a šedých tónoch farieb, firma ADLER má efektívne riešenia pre celé farebné spektrum lakovania nábytku v krycích farbách.
Pur EcofillPur Ecofill
PigmopurPigmopur
Pur GlanzlackPur Glanzlack
LegnopurLegnopur
Naše riešenie je založené na troch základných vlastnostiach:
1) Efektívnosť: Na celú povrchovú úpravu postačujú dva produkty Pur Ecofill a Pigmopur.
2) Jednoduchosť: Pre obidva produkty vám stačí jeden typ tužidla a jeden typ riedidla. Pomer tuženia je pre obidva produkty rovnaký - 10:1.
3) Možnosti modifikácie doplnkovými aditívami meniacimi výsledný vzhľad a aplikáciu vrchnej vrstvy farby.

Pur Ecofill v sebe spája izolant a plnič bielej farby v jednom produkte.
Je univerzálne použiteľný na širokú škálu podkladov. Či už potrebujete farbiť surovú MDF dosku, dýhovaný materiál alebo drevený masív, postačuje vám jeden izolant a plnič v jednom - Pur Ecofill od firmy ADLER.
Tento produkt s vysokým obsahom sušiny zabezpečí vynikajúcu plnivosť. Vyznačuje sa tiež vynikajúcou rýchlosťou sušenia a veľmi ľahkým brúsením už po 30 minutách sušenia. Pri použití 2 až 3 vrstiev dosiahnete dokonalé vyplnenie na takmer všetkých typoch podkladov.

Pigmopur je vrchná farba z univerzálnym využitím, vhodná na povrchovú úpravu nábytkových plôch, ale aj celého vnútorného zariadenia vrátane kuchýň a sanitárneho vybavenia.
Či už potrebujete odtieň Ral, NCS alebo iný, v tomto produkte ste ho našli. Je jedno, či lakujete biely, zelený, žltý alebo červený odtieň, postačí aplikácia jednej vrstvy s vynikajúcou krycou schopnosťou na bielom aj čiernom podklade.
Vďaka vynikajúcej pružnosti a odolnosti povrchov zaručí vášmu drevenému nábytku dlhodobú životnosť a dokonalý vzhľad na veľa rokov. Dodávaný je v stupni lesku polomat.

Požadujete matnejší vzhľad? Jednoduchým prídavkom aditíva Pigmofix M upravíte stupeň matu na hlboký mat alebo mat.

Potrebujete nalakovať sklenenú zástenu? Pridaním aditíva Pigmofix G môžete lakovať priamo farebné odtiene na sklo.

Žiada váš zákazník povrch s jemnou alebo hrubšou štruktúrou? Ani to nie je žiadny problém. Stačí pridať aditívum – jemnú alebo hrubú štruktúrovú pastu od firmy ADLER.

Potrebujete zvýžiť odolnosť vašich farebných plôch voči prsteňovému testu? Jednoduchým pridaním aditíva Pigmofix RF vyriešite túto požiadavku.

Ak potrebujete zvýšiť mechanickú odolnosť, je možné farebné plochy lakované s Pigmopurom dodatočne prelakovať transparentným lakom, napr. Legnopur v rôznych stupňoch matu resp. lesku, alebo lakom Pur Glanzlack pre vytvorenie vysokého lesku.
Doplnkovým produktom je vrchná farba Pigmopur Gloss dostupná v Ral odtieňoch, určená pre tvorbu vysokého lesku pomocou krycej lesklej farby.

Presvedčte sa sami o výhodách našich riešení a doprajte vášmu nábytku trvácne, odolné a efektívne ošatenie s pomocou pigmentového striekacieho plniča ADLER PUR Ecofill a univerzálnej vrchnej farby ADLER Pigmopur.

Ak sme vás zaujali, potrebujte viac informácií o tomto systéme krycieho lakovania a chcete si prakticky vyskúšať, ako ľahko to s nami ide?
Kontaktujte nás.

ADLER Slovensko, s.r.o.
Montážna 3
97101 Prievidza

Tel. +46 519 6921
www.adler.sk
www.facebook.com/adler slovensko s.r.o.


Author postings Adler Slovensko
 • Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

  Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER odprezentuje najnovšie smery pre spracovateľov dreva.
 • Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predvedie samoliečebnú povrchovú úpravu okien

  Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.
 • Krycie lakovanie pestrofarebných odtieňov – efektívne, jednoducho a so širokými možnosťami modifikácie

  K dnešným trendom v oblasti interiérového nábytku patrí rozsiahle využívanie plôch v rôznych krycích farbách. Či už hovoríme o pestrofarebných odtieňoch, alebo o moderných technických odtieňoch bielych a šedých tónoch farieb, firma ADLER má efektívne riešenia pre celé farebné spektrum lakovania nábytku v krycích farbách.
 • ADLER PUR – Ecofill + Europur White

  = racionálna alternatíva v bielom krycom lakovaní nábytkových plôch

  PUR – Ecofill

  Tento nový krycí 2K- striekací plnic znacne odlahcí prácu stolárom a nábytkárom. ADLER PUR-Ecofill sa vyznačuje predovšetkým rýchlym schnutím, dobrou brúsiteľnosťou a vynikajúcou dlhodobou elasticitou. Systém disponuje výbornou nestekavostou a je preto obzvlášt vhodný na lakovanie stojacích a zavesených dielcov. ADLER PUR-Ecofill môže byt použitý priamo na MDF dosky dobrej kvality. Jeho použitím dosiahnete perfektné povrchy.
 • ADLER Ratiopur - všestranný univerzálny lak

  Nový polyuretánový lak firmy ADLER si vás získa vdaka svojím univerzálnym vlastnostiam a boduje tiež optimálnym schnutím a brúsitelnostou. Velmi dobré chemické a mechanické vlastnosti umožnujú jeho univerzálne použitie v oblasti lakovania nábytku.
You might also interested in
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.