Najmenší stroj od Weinig-a CUBE nemusí obsahovať najmenej možností.

Osvedčená koncepcia plug-and-play modelu Cube dostala nové prvky výbavy, aby ste mohli pracovať ešte jednoduchšie, presnejšie a efektívnejšie. Liatinový základ na DUROCEL-stojane je základným kameňom k presnosti opracovania.

Automatický posuv 6-12 m/min a kompletné motorické prestavenie všetkých potrebných osí robí stroj tak jednoduchým, že ho môže po minútovom zaškolení obsluhovať ktokoľvek, kto je práve po ruke. Oproti kombinácii zrovnávačka/hrúbkovačka ste 10x rýchlejší pri najvyššej presnosti a bezpečnosti opracovania.

Novinkou je možnosť osadenia stroja špirálovými nástrojmi. Rozmery na opracovanie (šírka 15 – 260 mm, výška 5 – 160 mm) pokrýva takmer všetky potreby v stolárskej dielni. Na výstupe zo stroje je možné inštalovať automatický stohovač, takže jeden človek obslúži celý stroj.

Ďalšou novinkou je mobilný hriadeľ – technika z najväčších strojov sa dostáva do bežnej stolárskej praxe.

Rozdielne rozmery vstupného materiálu? Žiaden problém.
Dielec si stroj na vstupe automaticky zmeria a podľa zadaných parametrov v počítači nastaví ľavý hriadeľ automaticky tak, aby bol úber optimálny.
Ten, kto lepí nábytkové komponenty, schodnice alebo priebežnú špárovku nájde v tomto riešení novú dimenziu opracovania dreva – nielenže dosiahne úsporu pri poreze a následnom hobľovaní, ale ponúkne na trh presne ten tovar, ktorý je najviac žiadaný – lepený materiál s rozdielnymi šírkami.

Podrobne o Weinig CUBE TU

Král s.r.o.
Predmestská 83
010 01 Žilina / Slovakia

Mobil: 00421 911 500 003 / Direct: 00421 41 7071503
Sekretariát: 00421 41 7241152 / Fax: 00421 41 72 411 80
jana@kral-zilina.sk / www.kral-zilina.sk
Bezplatná telefónna linka - 0800 12 12 11


Author postings Král s.r.o.
 • Pozvánka - Deň nábytkárskych technológií v praxi II. alebo Ako vyrobiť nábytok za 30 minút?

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi II, ktorý sa uskutoční dňa 25. mája 2016 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
 • Najmenší stroj od Weinig-a CUBE nemusí obsahovať najmenej možností.

  Osvedčená koncepcia plug-and-play modelu Cube dostala nové prvky výbavy, aby ste mohli pracovať ešte jednoduchšie, presnejšie a efektívnejšie. Liatinový základ na DUROCEL-stojane je základným kameňom k presnosti opracovania.
 • Vynikajúca prezentácia na výstave HOLZ-HANDWERK 2016 Norimberg

  Na takmer 1.600 m² výstavnej plochy sa mohli odborný návštevníci presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách, ktoré HOLZ-HER prináša v oblasti strojov pre olepovanie hrán vrátane využívania laserových hrán, CNC technológiách, nárezových centrách vrátane automatického skladu platňového materiálu.
 • WEINIG CUBE 2016 plný noviniek

  Najmenší hobľovací stroj od spoločnosti WEINIG s označením CUBE je v novom roku dodávaný so špeciálnymi hobľovacími hlavami osadenými žiletkami do špirály a s veľkou ovládacou obrazovkou.
 • SERVISNÁ ZMLUVA NA STROJE A TECHNOLÓGIE

  Uvažovali ste niekedy nad zabezpečením pravidelných prehliadok technického stavu Vašich strojov a technológií? Veď pri autách je to bežná vec, nad ktorou sa ani nezamýšľame, predsa chceme, aby nám vždy správne fungovali.
You might also interested in
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.