Dny otevřených dveří INTOREX

S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
PozvankaPozvanka
Vážení obchodní přátelé,

s potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.

Jako novinky zde budeme prezentovat sofistikované a velice všestranné CNC obráběcí centra, modely TKC-1500 a FCI-2500. Tyto novinky navyšují počet námi vyráběných 4, a 5 osých center pro obrábění masivního dřeva.

V příloze si Vás dovolujeme informovat o všech strojích, které budou dále na akci prezentovány.

V průběhu obou dnů budou v provozu všechny uvedené stroje, které zahrnují kompletní výrobní proces s návazností výroby včetně využití programů pro řízení strojů.

Jménem společnosti INTOREX si Vás dovolujeme pozvat k účasti na této události a zároveň Vás chceme informovat, že pro Vás bude zajištěno ubytování ve městě Olot, plná penze a také doprava z/na letiště po celou dobu trvání akce.

Doporučujeme zajistit si letenky do Barcelony na středu 15.6.2016.

Pro zajištění všech služeb v co nejvyšší kvalitě si Vás dovolujeme požádat o závazné potvrzení Vaší účasti nejpozději do 10.5.2016 včetně uvedení počtu osob, které se za vaši firmu zúčastní.

Pro registraci účasti, případné doplnění, či upřesnění informací se na mne prosím neváhejte obrátit prostřednictvím tel. čísla +420 724 906 009, či na email kramolis@freewood.cz.

Těšíme se na shledání s Vámi na dni otevřených dveří společnosti INTOREX.

Jménem společnosti
ing.Zdeněk Kramoliš

FREEWOOD s.r.o.
tel. +420 724 906 009
kramolis@freewood.cz


Kontakt na společnost INTOREX:

INTOREX, S.A.
Av. Camí de la Font Santa, s/n
08572 Sant Pere de Torelló (Barcelona) Spain
Tel. +34 93 8584453 – Fax +34 93 8584486
www.intorex.com


Author postings Freewood s.r.o.
You might also interested in
 • Nové Wood-Mizer pily, omítačky a tvarovačky na LIGNA 2019

  Na veletrhu LIGNA 2019 předvede Wood-Mizer novou paletu tvarovaček/srovnávaček a nových pil pro vysoce produktivní podniky i pro začínající podnikatele.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Pozvánka - Deň nábytkárskych technológií v praxi II. alebo Ako vyrobiť nábytok za 30 minút?

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi II, ktorý sa uskutoční dňa 25. mája 2016 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
 • Vynikajúca prezentácia na výstave HOLZ-HANDWERK 2016 Norimberg

  Na takmer 1.600 m² výstavnej plochy sa mohli odborný návštevníci presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách, ktoré HOLZ-HER prináša v oblasti strojov pre olepovanie hrán vrátane využívania laserových hrán, CNC technológiách, nárezových centrách vrátane automatického skladu platňového materiálu.
 • Pozvánka na WOOD TEC Brno 2015 - Král Žilina

  POZÝVAME VÁS NA MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH PRE DREVÁRSKY A NÁBYTKÁRSKY PRIEMYSEL WOOD TEC BRNO 20.-23.10.2015 WOOD-TEC je najprestížnejší veľtrh v oblasti spracovania dreva v novom priestore Európskej únie, ktorý sa koná vždy v nepárnom roku na brnenskom výstavisku. Veľtrh je zaradený do siete veľtrhov podporovaných združením EUMABOIS (Európske združenie výrobcov drevospracujúcich strojov).
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.