WEINIG CUBE 2016 plný noviniek

Najmenší hobľovací stroj od spoločnosti WEINIG s označením CUBE je v novom roku dodávaný so špeciálnymi hobľovacími hlavami osadenými žiletkami do špirály a s veľkou ovládacou obrazovkou.

CUBE LaserCUBE Laser
Špirálová hobľovacia hlava osadená HM vymeniteľnými žiletkamŠpirálová hobľovacia hlava osadená HM vymeniteľnými žiletkam
Weinig Cube je stroj určený pre remeselnícku oblasť výroby. Od svojho uvedenia na trh si však našiel miesto aj vo väčších výrobných prevádzkach, kde je veľmi dobre hodnotený.

Jeho najväčšie výhody sú:


- Jednoduché, intuitívne ovládanie, s ktorým môže pracovať doslova každý
- Plne automatické polohovanie stroja stlačením tlačidla, ktoré zabraňuje chybám pri nastavovaní stroja
- Vysoký stupeň bezpečnosti práce, CE – Konform
- Polohovanie stroja pri bežiacom stroji, bez potreby jeho zastavenia, enormne rýchle nastavenie

Všetky tieto parametre stroja Weinig Cube ho robia najjednoduchším hobľovacím strojom na svete. K tomu sa ešte pridávajú výhody z pohľadu 10x rýchlejšieho nastavenia ako pri klasickom kombinovanom stroji zrovnávačka / hrúbkovačka.

Nakoľko má stroj Weinig Cube veľký potenciál ďalšieho vývoja, prináša nová verzia stroja nasledovné opcie, ktoré boli predstavené na minuloročnom veľtrhu BWS v rakúskom Salzburgu:
- Špirálové hobľovacie hlavy osadené HM vymeniteľnými žiletkami pre vysokú odolnosť voči opotrebeniu. Tieto nástroje spôsobujú aj zníženie hlučnosti nástroja a redukciu vytrhávania pri hobľovaní.
- Veľký dotykový display (10,4“) pre nastavovanie a riadenie stroja

Král s.r.o.
Predmestská 83
010 01 Žilina / Slovakia

Mobil: 00421 911 500 003 / Direct: 00421 41 7071503
Sekretariát: 00421 41 7241152 / Fax: 00421 41 72 411 80
jana@kral-zilina.sk / www.kral-zilina.sk
Bezplatná telefónna linka - 0800 12 12 11


Author postings Král s.r.o.
 • Pozvánka - Deň nábytkárskych technológií v praxi II. alebo Ako vyrobiť nábytok za 30 minút?

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi II, ktorý sa uskutoční dňa 25. mája 2016 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
 • Najmenší stroj od Weinig-a CUBE nemusí obsahovať najmenej možností.

  Osvedčená koncepcia plug-and-play modelu Cube dostala nové prvky výbavy, aby ste mohli pracovať ešte jednoduchšie, presnejšie a efektívnejšie. Liatinový základ na DUROCEL-stojane je základným kameňom k presnosti opracovania.
 • Vynikajúca prezentácia na výstave HOLZ-HANDWERK 2016 Norimberg

  Na takmer 1.600 m² výstavnej plochy sa mohli odborný návštevníci presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách, ktoré HOLZ-HER prináša v oblasti strojov pre olepovanie hrán vrátane využívania laserových hrán, CNC technológiách, nárezových centrách vrátane automatického skladu platňového materiálu.
 • WEINIG CUBE 2016 plný noviniek

  Najmenší hobľovací stroj od spoločnosti WEINIG s označením CUBE je v novom roku dodávaný so špeciálnymi hobľovacími hlavami osadenými žiletkami do špirály a s veľkou ovládacou obrazovkou.
 • SERVISNÁ ZMLUVA NA STROJE A TECHNOLÓGIE

  Uvažovali ste niekedy nad zabezpečením pravidelných prehliadok technického stavu Vašich strojov a technológií? Veď pri autách je to bežná vec, nad ktorou sa ani nezamýšľame, predsa chceme, aby nám vždy správne fungovali.
You might also interested in
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.